O nás

IT, Počítače, sítě…

Na trhu jsme jako firma od roku 2009. O počítače a počítačové sítě se zakladatel firmy zajímá od roku 1992. Od roku 1999 se pohyboval ve firemním prostředí jako správce informačních a později i komunikačních technologií. Na základě osobních zkušeností a znalosti potřeb zákazníků se rozhodl založit vlastní firmu, která bude naslouchat potřebám zákazníka a nabídnout mu ty nejlepší služby, které potřebuje. Lidský přístup k technologiím je podle zakladatele velmi důležitý.

Jaroslav Netrval začínal na PC 386 s MS DOS 6.2, Windows 3.11 a koaxiálními sítěmi (BUS). Dnes se věnuje moderním sítím se servery Microsoft a Apple. Koncová zařízení pro uživatele jasně upřednostňuje od společnosti Apple. Uvědomujeme si, že v dnešní době je zapotřebí začlenit technologie do běžného života, aby sloužili lidem a ne naopak. IT služby poskytujeme jak domácím uživatelů, tak malým a středním firmám. Zajistíme jak služby, tak veškerou techniku jako počítače, notebooky, tablety, síťové prvky LAN a WiFi

 

Fotografie

Dalším odvětvím, kterým se zabýváme je fotografie. Poskytujeme fotografické služby mimo ateliér. Fotíme firemní akce, galavečery, rodinou fotografii atd. Výstupy zajišťujeme dle domluvy na papír nebo posíláme odkaz ke stažení. Dále zajišťujeme i nákup fototechniky včetně poradenství pro správnou volbu.

Video z dronu

V současné době točíme malým dobře přenosným ale zároveň obrazově velmi kvalitním dronem DJI Mavic Pro. Sestříhané video dodáme formou odkazu ke stažení v požadovaných kvalitách. Video je standardně pořízeno v rozlišení 4K.

 

Další služby

V neposlední řadě poskytujeme nákup a prodej běžného zboží jako je elektronika, péče o tělo (Artistry, Beauty Cycle, Hymm atd.), péče o domácnost (SA8, L.O.C., atd.), doplňky stravy (Nutrilite) a jiné.